Antika Plak Alan Yerler

Anasayfa » Antika Plak Alan Yerler

Antika Plak Alan Yerler

Antika Plak Alan Yerler sayesinde alınan plakları dinlemek, bir çok insanın hayatında önemli bir yer kaplıyor. Uzun vadeli yolculuk sırasında veya, günlük hayatından streslerinden kurtulmak için müzik dinleriz. Antika plak alan yerler olarak, keyifli vakit geçirmek için plak dinlemek iyi bir aktivite olacağını düşünüyoruz. Eski plak ve eski longplay gibi nostaljik araçların, daha farklı bir keyif yaşatacağını umut ediyoruz.

İstanbul Antika Plak Alan Yerler

İstanbul Antika Plak Alan Yerler

Eski taş plaklar ve benzeri antika plakların, dinleyici insanları maziye götürerek özel anlar yaşamasını mümkün hale getiriyor. Özel bir gramofon aracılığı ile çalışan taş plaklar, dolgun ve doğal ses dinletisi ile kişiler üzerinde müziğin bağını kuvvetlendirmiş oluyor. Antika plak, Taş plak, Longplay, 33,lük plak, 45,lik plak, 78.devir plakları alınır. Antika plak alan yerler ile tanışın ve alım satım yapın.

Antika Plak Alan Satan Yerler

Antika Plak Alan Satan Yerler

Modası hiç bir zaman geçmeyen plakları, eski plak alanlar veya antika plak alan yerler de bulunmaktadır. İstanbul bölgesinde, taş plak ve longplay gibi nadide plakları toplayan koleksiyoner de bulunmaktadır. Eski zamanlarda plakların bulunması ve biriktirilmesi, bir hayli zor oluyordu. Günümüzde bazı bölgelerde, yeniden basılıp piyasaya sunulduğunu biliyoruz. Antika plak alım satım çarşısında, plak çeşitleri insanların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Antika Plak Alımı

Antika Plak Alımı

Antika plaklar, çapları ve devir yılına göre sınıflara ayrılmaktadır. Antika eski plak alan yerler tarafından en çok tercih edilen plaklar ise, 33.devir plak ve 78.devir plak çeşitleridir. Günümüzde basılıp piyasa sunulan plaklar, ses ve kalite açısından hemen hemen aynı özellikleri taşımaktadır. Elbette eskisi her zaman kıymetli ve antika değerlerini taşımaktadır. Kapaklı ve iyi korunmuş plaklar, maddi olarak daha değerli bir konuma sahip olduğu da bilinmektedir.

İstanbul Antika Plak Alan Yerler

Geçmişimizi ve eski yaşantılarımızı hatırlatan antika plaklar, eski pikaplar sayesinde keyifli bir müzik şöleni sunuyor. Antika plak alanlar ve satanlar ile iletişim kurarak, 78’lik plakları çalma özelliğine sahip bir pikap sahibi olabilirsiniz. Aynı şekilde, varsa elinizde eskiye dair, antika olduğunu düşündüğünüz parçaları sorabilirsiniz. Satışa çıkardığınız eski plakların, fiziksel durumu oldukça önem taşımaktadır.

Antika Plak Satış Yerleri

Antika Plak Satış Yerleri

Rafınızda toplanmış veya toz toplayan eski kayıt plak yığınlarınız var mı? Plaklarınızın bir değeri olup olmadığını hiç merak ettiniz mi? Dünyanın en değerli plaklarının hangileri olduğunu, plak değerlerini nasıl bulacağınızı ve plakları nerede satacağınızı göstermek için üç uzmanın yardımına başvurduk, böylece eski plaklarınızdan para kazanabilirsiniz.

Antika Plak Fiyatları

Antika Plak Fiyatları

Plaklar arasında uzunçalar diye adlandırdığımız bir plak çeşidi de, bir sanatçının bütün albümlerini içermektedir. Bilinmesi gereken konulardan biri ise, 78’lik plakları gramofon ile dinleyebilirsiniz. Pikap ile 33’lük plakların dinleme imkanı vardır. İstanbul antika plak alanlar firması, long play başta olmak üzere, yerli ve yabancı bütün plak çeşitlerini satın almaktadır.

Antika Plak Alanlar

Antika Plak Alanlar

Antika plak alan yerler olarak, müzik camiasına başlangıç yapılan eski plakları topluyoruz. Nesli tükenme eşiğinden geri getirilen plak satışları, genç nesiller arasında yenilenen ilgi nedeniyle patlama yaşıyor. Genel bir kural olarak, rekor ne kadar nadirse, o kadar değerlidir. Sanatçı tarafından imzalanmış bir kaydınız varsa ve bunu kanıtlayabilirseniz, kaydın değerini önemli ölçüde artırabilir. Aslında, imza, kaydın kendisinden daha değerli olabilir.

İstanbul Antika Plak Alanlar 

Antika plak alan yerler olarak arama yaparak, istediğiniz sonucu elde edememiş olabilirsiniz. İstanbul antika plak alanlar şirketi tarafından incelenen ve piyasa değeri belirlenen fiyatlar, en son güncel fiyatlardır. Durum, herhangi bir kaydın değerinde önemli bir rol oynar, hatta en nadir ve arzu edilen kopyalar bile. En değerlileri, çok iyi durumdaki mühürlü kopyalardır.

Antika 45'lik Plak Alan Yerler

Antika 45’lik Plak Alan Yerler

Bir plak veya plak koleksiyonunun değerini belirlemenin dört yolu bulunmaktadır. Sadece bir fiyat rehberi değil, plak müzayede sonuçlarını listeler, böylece plaklar için gerçek dünya piyasa değerlerini elde edebilirsiniz. Tamamlanan müzayede satışlarına dayalı kayıt plakların mevcut fiyatlarını görüntüleyin. Müzik Yığını, bir kaydı sanatçıya ve/veya başlığa göre aramanıza olanak tanır ve güçlü geçmiş fiyatlandırma verileri sunar. Plaklarınız için yakın zamanda satılan listeleri araştırın ve ortalama ne kadar değer biçildiğine bakın.

Antika 78.Devir Plak Alan Yerler

Antika 78.Devir Plak Alan Yerler

Antika plak alan yerler şirketi olarak, her bütçeye göre çeşitli plak satışlarımız bulunmaktadır. İster plak toplamada yeni olun, ister deneyimli bir plak istifçisi olun, koleksiyonunuzu genişletmenin zevklerinden biri pazarlık bulmaktır. Bu, indirimden bir albüm almak ya da yerel yardım dükkânınızdaki kasaları karıştırmak anlamına gelse de, gerçekten değerli bir şeyi ne zaman ve nerede bulacağınızı asla bilemezsiniz.

Antika 33.Devir Plak Alan Yerler

Antika 33.Devir Plak Alan Yerler

Özellikle plak koleksiyoncularının salya salgılamasına neden olan iki varyasyon vardır. Antika plak alan yerler firması da, bu varyantın farkına varmıştır. Birinci varyasyon, sayılı miktarda özel olarak üretilmiş olan ve nadir bulunan plaklardır. İkinci varyasyon ise, sahibinin imzasını taşıyan ve yine nadir bulunan taş plaklardır. Bunlardan biri sizde mevcut ise, çok değerli olduğunu unutmayın.

Antika Plak Alım Satım Mağazaları

Antika plak alan yerler çatısı altında, gerçek değerinde ve bazen daha yüksek rakamlara plak satın alıyoruz. Etrafta dolaşan şeyler gelir ve biz sadece bir döner tabladaki kayıtları kastetmiyoruz. CD’ler, MP3’ler ve diğer dosyalar üzerinde kayıt ses kalitesine yemin ediyor ve şimdi genç nesiller ışığı görmeye başlıyor. Plak satışları , CD satışları düştükçe her yıl artmaya devam ediyor . Bu da giderek daha fazla gencin ebeveynlerinden albüm ödünç alması veya kendi albümlerini satın alması anlamına geliyor.

Antika 33'lük Plak Alan Yerler

Antika 33’lük Plak Alan Yerler

Onlarla büyüyenler belki de değerli koleksiyonlarının tozunu alıyor. Neye sahip olduğunuzu veya neye bakmanız gerektiğini biliyorsanız, büyük zaman kazandırabilecek plaklara geçişle gelen bir koleksiyon kültürü de var. Plakların değeri nedir? Plak albümleri hem sıradan müzik hayranları hem de sıkı koleksiyoncular arasında geri dönüş yaptığından, bu günlerde bu yaygın bir soru. İnsanlar bazı kayıtların değerli olduğunun farkındadır, ancak çoğu insan insanların tam olarak hangi kayıtları aradığını veya onları neden aradıklarını bilmez.

Antika Plak Satmak

Antika Plak Satmak

Antika plak alan yerler, bazı alım şartlarının olup olmadığına bakmaktadır. Bu gönderide, belirli bir kaydın değerini belirleyebilecek bir dizi faktörü gözden geçireceğiz. Dikkate alınması gereken birçok faktör olduğunu ve bir kaydın yalnızca bir faktöre dayalı olarak değerli olmasının oldukça nadir olduğunu unutmayın. Genellikle bir plak değerine katkıda bulunan şeylerin bir kombinasyonudur ve diğer faktörler bazen değerli bir kaydı bir gecede görünüşte o kadar da değerli olmayan bir kayda dönüştürebilir.

Antika Plak Alımı

Fazladan para kazanmak için eski plaklarınızı satmaya gelince, fazla ümitlenmeyin. Antika plak alan yerler tarafından en çok tercih edilen, yerli ve nadir bulunan plak çeşitleri bulunmaktadır. Milyonlarca satılan birçok plak koleksiyonerler ve albüm alıcıları arasında hala popülerdir. Ancak o kadar çok kopyası hala dolaşımdadır ki çok fazla satmazlar.

Antika Plak Alım Satım

Antika Plak Alım Satım

Bugünlerde çoğu plak koleksiyoncusu 18 ile 35 yaşları arasında. Kullanılmış plak satıcıları hem hevesli koleksiyonculara hem de diğer sıradan alıcılara hitap edecek plakları satın almaya çalışacak. Albüm kapağının durumu, plaketin kendisi kadar önemlidir. Su hasarı, yırtıklar ve izler bir albümün değerini düşürebilir. koleksiyonlarını satmaya çalışan herkese, yerel plak mağazalarına götürmelerini ve bir göz atmalarını ve neyin değerli olduğunu size bildirmelerini tavsiye ediyoruz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?