Antika Hereke Halı Alanlar

Antika Hereke Halı Alanlar

Antika Hereke Halı Alanlar

Antika Hereke Halı Alanlar şirketimiz, halıların değerini veriyor. Antika halı, insanların evlerinde sergi olarak kullandıkları halılar zamanı geçince antika olarak değerlendiriliyor. Antika, eski desenli eskitme halı olarak bilinir. Antika halılar çok önceki dönemlerde insanların el emeğiyle dokudukları kilim türünde halılardır.

Antika Hereke Halı Alanlar İstanbul

Antika Hereke Halı Alanlar İstanbul

Eskitme desenli halılar bazı kişilerin evlerinin bir köşesinde saklamaktadırlar. Büyüklerinden el emeği olarak kalan halıları belli bir süre hatıra olarak saklarlar. Yalnız zamanla yıprandığında fazla saklamadan değerinde vermek isterler. Bu halılar antika değerinde olduğundan turistlerin daha çok ilgisini çekmektedir.

İstanbul Antika Hereke Halı Alanlar

Antika hereke halı alanlar olarak firmamız evlerinizde bulunan antika halılarınızı değerinde sizlerden alırız. Antikacılık yapan kişiler bu tür halıları elden çıkaramadıklarında kilim halılarını değerinde alıyoruz. Antika hereke halı alanlar olarak şahane dokuması ile farklı tasarımı olan tüm halılarınızı alımlarını yapmaktadır.

Antika Hereke Halı Alan Yerler

Antika Hereke Halı Alan Yerler

Desenleri son derece özgün olan Hereke halılarınızı inceleyen firma çalışanlarımız halılarınızı değerinde sizden alır bedelinin ödemesini yaparak halılarınızı almaktadır. Çeşitli renk ve motifler ile işlenmiş halılarınızı değeri karşılığında antika sevenleri vermekteyiz.

Hereke halıları geniş bir tasarıma ve renk çeşidine sahiptir. Temelde üç çeşidiyle ünlenen Türk halıları diye bilinen bu değerli parçalar dünyada popülerlik kazanmıştır. Eski Hereke halıları figüratif desenler ve diğer desenlerle geniş salonlara yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır.

Antika hereke halı alanlar dünyanın dört bir yanından insanlar bu halıları koleksiyon olarak alıyor ve evlerinde tutuyorlar. Bütün Bu halı çeşitleri antika halı severlerin gözünde Farklı özelliklere sahiptir. Antika hereke halı alan yerler olarak sizlere bu şahane görünümlü halılar ile tanıştırabiliriz. Her bir dokumasında kişinin zevkine hitap eder.

Halılarınızı sizden alarak antika halı ile ilgilenen kişilerin almasına yardımcı oluruz. Kilim antika halıları genelde antika eşyaları koleksiyon yapan kişiler veya antika eşya sergisi açan kişiler almaktadır. Firmamız dâhil diğer bu tür firmalarda yapmaktadır.

Antika Hereke Halı Alan Yerler

Antika hereke halı alanlar olarak Antika Halıların çeşitleri olarak yün el halıları ve yün kilimlerdir. Yün el halılar ve yün kilimler farklı ipliklerle ve dokumasıyla ayrılır. Yün el halıları, Türkmen geleneği olarak beslenen koyunların yönü ile yapılan halılar Türkmen kültürünün önemli hammaddesi olmuştur.

Antika Hereke Halı Alım Satımı

Antika Hereke Halı Alım Satımı

Ev halılarımız da kullandığımız yünler harman yünler olup özellikle yeni afyon, Uşak Erzurum yöresinin yapaklarıyla keçi tiftiğiyle harmanlamaktadır. Bütün yünleri fabrikamızın tesislerinde ip halinde boyalarla boyanmaktadır.

Belli bir ticari potansiyel ve beceri kabiliyeti ile birlikte doğru çalışmalar, kaliteli ürünlerin ortaya çıkmasına çok büyük destek sağlamaktadır. Türkmen geleneğinde yer alan özellikle dokuma kolaylığı ve birim başına düşen malzeme miktarındaki azlık sebebiyle yer döşemesi kültüründe önemli paya sahiptir.

Motiflerin detayı halılar kadar olmasa dahi hafif, pratik kullanım için idealdir. Antika halıların iyi ve temiz muhafaza edilmesi için uygun şekilde yıkanmalıdır. Antika halılarınızı sulu sistemle direk olarak yıkanan halılarınız çok daha hızlı yıpranmasına sebep olacaktır.

Bunun yerine vakum adı verilen güçlü vakum makinesi kullanılarak en düşük seviyede vakumlanarak temizleme işleminin yapılması en doğru yöntemdir. Antika alan satan şirketimizin iletişime geçerek Sahip olduğu veya almak istediği ürünle ilgili bilgi alabilir.

Antika Hereke Halı Alım Satım Firmaları

Bunun yanında antika eski halıların ıslak bırakılması üzerinde oluşabilecek lekeler el dokunması özelliğinde yıpranmalar gibi olumsuz sonuçlarla karşılaştırılmasına sebep olabilir. Antika hereke halı alanlar firmamız olarak, halının görülmesini ve halıya değer katan kriterlerin tespitinde uzman bir şirkettir.

El Dokuma Hereke Halı Alanlar

El Dokuma Hereke Halı Alanlar

Hizmetlerimiz tamamen yasaldır tarihi eser ve yasa dışı ürün alım satım yapılmaz. Antika hereke halı alanlar olarak eksperimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelir. yapılan değerlendirme sonucu objenin antika halı değeri olduğu anlaşıldığında alım için gerekli teklif verilir.

Firmamız olarak sizlere en üst düzeyde istediğiniz hizmeti sunarız. Antika pazarının her geçen gün değişen yapısı ve gelişen koşulları, müşteriler nezdinde önemli bir değer ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

Bu değerleri koruyan ve onları geliştiren sistem avantajları, memnuniyet noktasında yine insanlara çok geniş ve avantajlı fırsatlar sağlamak durumundadır. Böylesine önemli bir konuda yeteneğini ve kabiliyetini kullanmış kişilerin imkânlarından istifade etmek önemli.

Antika İran halısı alanlar gibi bir çok farklı antika eşya alımı yapıyoruz. Kıymetli halılar arasında antika halı, İran Isfahan İpek halı, Çin İpek halısı, Afgan halı, Yağcı Bedir halı, Hereke halı, Uşak ve Kafkas Kazak Halılarınız alınır. Sivas cezaevi halısı, Kayseri Bünyen halı, Yahyalı halısı, Kömürcü Kula halısı gibi tarihi halılarınız da değerinde alınmaktadır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Süleyman Yıldız
  Süleyman Yıldız
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?