Antika Avize Alan Yerler

Anasayfa » Antika Avize Alan Yerler

Antika Avize Alan Yerler

Antika Avize Alan Yerler hakkında detaylı bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Antika avize koleksiyonumuzda cam, pirinç, bronz, kristal, metal ferforje, dökme demir ve sütlü cam bulunmaktadır. Antika eşyaları seviyorsanız, evinizin ya da ofisinizin dekorasyonunda kullanabilir, ortama bambaşka bir atmosfer katabilirsiniz. Kategorimizde yer alan antika avize çeşitleri ve antika lamba çeşitleri ile aydınlatma gereksiniminizi sağlayabilir, dilerseniz sadece antika koleksiyonunuza bir yenisini ekleyebilirsiniz.

Antika Avize

Antika Avize

Antika avize alan yerler ile birlikte hareket etmek, sizin için avantajların kapısını aralayacaktır. Antika lamba çeşitleri arasında en çok kullanılanlar antika gaz lambasıdır. Antika avizeler ile evinize, dairenize veya ticari binanıza son teknolojiyi verin. Antik avizeler alımları ekibimiz tarafından geri kazanıldı ve diğer antika mobilya ve dekorlarla iyi bir şekilde birleştirildi.

Antika avize alan yerler olarak evinize, ofisinize veya iş yerinize kadar hizmet sağlamaktayız. Satmak istediğiniz antika pirinç avize veya sekiz kollu avizeler için firmamızı arayabilirsiniz. Ev dekorasyon akımlarının en renklilerinden bohem akımı, mutfak, banyo, yatak odası ve salon düzenlemelerinde sıklıkla kullanılıyor. Antika asansörlü avize çeşitleri de fazlasıyla sevilenler arasında yer bulunmaktadır. 

Antika Avize Alanlar

Antika Avize Alanlar

Genellikle, orta da ve birincil ışık kaynağı olarak hizmet veren bir odaya girerken ilk fark edilen şey antika avizedir. Bronz veya kristalden antika başyapıtlardan rustik ferforje ve büyüleyici Antika Country Fransız tasarımlarına kadar antika avizeler, odayı aydınlatmanın yanı sıra benzersiz bir tasarım ifadesi sunar. Bazı oyma ahşap antika avizeler özellikle ilgi çekicidir. Ayrıca çeşitli reprodüksiyon avizeleri ve diğer antika aydınlatmalar da sunuyoruz .

İstanbul Antika Avize Alan yerler

Antika avize alan yerler antikacılar olarak bilinmektedir. Antika avize çeşitleri günümüzde, çok geniş bir yelpazede yer tutmaktadır. Antika avizeler genelde tavandan sarkıtma dır ve en gösterişli avize de Fransız bronzlu avize olarak bilinir. Eşsiz tasarıma sahip olan bu antika avize modelini dilerseniz salonunuzda kullanarak evinize antik bir hava katabilirsiniz. 

Gösterişli avize çeşitlerini seviyorsanız, kristal ve el işçiliğine sahip olan Çekoslovak avize modeli ilk tercih edilen modeller arasında. İnce bakara kristalinden büyük boy damlalar ve parlak prizmalar içeren bu Fransız kristal avize, gösterişli tasarım ve büyük boyutta bir şaheserdir. Aynı anda hem dramatik hem de zarif, bir odayı yöneten ve harika bir avize gibi ihtişam duygusu uyandıran çok az şey vardır.

Antika Avize Alan Yerler İstanbul

Antika Avize Alan Yerler İstanbul

Aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız avize ile, Antika avize alan yerler hizmet vermektedir. Karar vermeden önce, bu en işlevsel sanat formunun tarihini, tarzını ve önemini düşünün. Evinizde muhtemelen her on yılda bir değiştireceğiniz birçok şey vardır. Perdeler, aletler, yatak çarşafları ve hatta kanepeniz genellikle yıprandıkça veya zevkleriniz değiştikçe değiştirilir. 

Bununla birlikte, avize genellikle kalıcı bir armatür dür ve bu nedenle ekstra özen ve dikkatle seçilmelidir. Antika avize alan yerler olarak, satmak istediğiniz avizeler değerinde nakit alınır. İnsanların avize seçerken yaptıkları en büyük hatalardan biri çok küçük bir armatür satın almaktır. Büyük bir avize asmaktan korkmayın.

Antika Avize Alanlar

Antik avizelerin çoğu kolların dış tarafına bağlanmıştır. Çok az ev eşyası avize kadar ihtişam ve zarafet yayar. En eski haliyle, avizeler mumları tutuyordu ve bir odayı aydınlatmak için gerçek bir yeteneğe sahip bir mobilya parçası kadar ayrıntılı bir zenginlik göstergedir. Dekoratif aydınlatma söz konusu olduğunda antika Fransız avizeleri kendi kategorilerinde. Pek çok farklı avize stili vardır ve çok çeşitli malzemelerden yapılabilir.

Antika Avize Alım Satım

Antika Avize Alım Satım

Antika avize alan yerler bugüne kadar en çok beğenilen ve aranan avizelerden bazıları olmaya devam ediyor. Avize, modası asla geçmeyecek gibi görünen bir parçadır. Bir çöküş ve zenginlik sembolü olan Fransız eseri, bugün hem çağdaş hem de klasik evleri süslemek ve aydınlatmak için popüler bir özellik olmaya devam ediyor.

 Günümüz barok mobilyasında bu tip avize, yaldızlı aynayı sade yemek alanı ile mükemmel bir şekilde birleştirir. Yüksek tavanlar, klasik pervazlar ve rozetlerle güzel bir şekilde dekore edilmiştir ve bu zarif avizeler için mükemmel bir ortam sağlar. Antika avizeler ile ilgili her konuda bilgi için, Antika avize alan yerler şirketine başvurabilirsiniz. 

Antika Avize Alan Firmalar

Antika Avize Alan Firmalar

Antika Avizeler , eski ve antika avizelerden oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Son yıllarda antika lambalar uzmanlık alanımız haline geldi. Eski ve antika avizelere olan ilgi hızla artıyor, bu nedenle bazı yararlı bilgiler topladık. Antik avizeler bazen elektrik için takılır. Delikli şamdanlar ve şamdanlar tarafından bulunur. Kablolama çerçeve üzerinde veya boyunca ilerler, ancak elektrik için yapılan sonraki tarihli avizeler de bu şekilde yapılmıştır. Çoğu zaman, mumlar için haksız yere bir avize yapıldığı iddia edilir.

Antika Avize Alım Satım

Dekoratif antika avizeler, kısmen sunulan stillerin, şekillerin ve boyutların çeşitliliği nedeniyle çok popülerdir. Küçük bir avize karanlık, dar bir koridoru aydınlatabilir ve biraz cazibe katabilir. Büyük giriş yolları ve koridorlar tek, büyük bir fener veya avize veya bir grup asılı ışıkla aydınlatılabilir. İster antika ister daha sonra olsun, doğru orantıdaki antika bir avize, bir odada veya alanda gerçek bir açıklama yapabilir.

Antika Avize Alıcıları

Antika Avize Alıcıları

Ortaçağda yapılan basit ahşap işlerinden bu yana antika avizeler çok yol kat etti. Yüzlerce ayrı ayrı kesilmiş ve cilalanmış kurşunlu cam parçalarıyla, antika bir kristal avize genellikle bir sanat eseri olarak görülür. Antika avize alan yerler firması, bazı antika avize modellerini satışa sunmuştur. Birçok antikada olduğu gibi, kristal bir avize üzerinde bir damga veya yapımcı işareti bulmak zor olabilir. Bu nedenle, antika bir kristal avizenin doğru bir şekilde tanımlanması, belirli tasarım özelliklerini ve özelliklerini tanımanıza bağlıdır.

Antika bir kristal avizenin üreticisini tanımlamanın bir yolu, damlalıkları incelemektir. Çok eski ve antika olduğu düşündüğünüz avizeler için, Antika avize alan yerler şirketinden ekspertiz isteyiniz. Fransız yapımı avizelerin özellikleri arasında çiçek şekilli sığ, preslenmiş cam damlalıklar bulunur. Klasik bir Baccarat damlama kabı, turta kabuğuna benzer. Yivli kenarları olan yuvarlak, ince kesilmiş bir cam parçasına sahiptir.

Antika Bohem Avize Alanlar

Eski bir kristal avizedeki camın rengi, kökenine ve yaşına dair başka bir ipucu. Yüzyıldan kalma bir avizenin yüksek kurşun içeriği, camın gri bir tonda görünmesini sağlar. Bu, avizenin orijinal olduğunun ve modern bir reprodüksiyon olmadığının iyi bir göstergesidir. Fransız menşeli Bagues avizeleri genellikle renkli uçurtma, badem veya plak şeklinde damlalara sahiptir.

Antika Avize 

Bir avizenin kökenini, yapımcısını veya yaşını belirlemenize yardımcı olacak diğer özelliklere bakın. Antika avizeler elektrik için kablo bağlanmamıştı. Bunun yerine mumları takip eden gazdı. 19. yüzyılın ortalarında, gazla çalışan avizeler mum avizelerin yerini almaya başladı. Mum avizeleri yeni gazlı avizelere dönüştürüldü.

Antika Avize Alıcıları

Antika Avize Alıcıları

Kolları oluşturmak için içi boş cam veya metal tüpler kullanıldı ve bu da gazın mum ağızlıklarına ulaşmasına izin verdi. Avusturya ve İtalyan yapımı avizelerin camla çevrili metal bir çekirdeği vardı. Bu da avizenin seyahat için sökülmesini kolaylaştırdı. Pirinç, bronz veya bakır gibi antika avizeler arayın.

Antika avizelerdeki damlalar, genellikle yönlü ve pürüzsüz bir tarafa sahip modern damlaların aksine, genellikle her iki tarafta da kesilmişti. 18. yüzyıl avizelerinde görülen ortak bir özellik papatya şeklindeki cam düğmelerdir. Antika bir kristal avize satın almak istiyorsanız, satın almanızı saygın bir antika satıcısından yapın.

Satıcınızdan satın almak istediğiniz herhangi bir avize hakkında daha fazla bilgi isteyin. Uzman bir bayi size avize hakkında birçok bilgi verebilmelidir. Kullanılan malzemelerin özelliklerine, kesilen kristalin şekillerine ve rengine ve tasarımına göre üreticiyi ve fikstürün yaklaşık yaşını belirleyebilmelidir.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?