Şişli antika plak alanlar

Şişli antika plak alanlar

Şişli antika plak alanlar olarak, her ne kadar günümüzde teknoloji gelişmiş olsa da, plak denilince bir çoğumuz eskiyi hatırlarız. Özelikle büyüklerimiz yani yaşlı insanlar maziyi hatırlar. Şişli plak alan yerler geçmişten günümüze plakların, ilk çıkmaya başladığı 1879 yılların sonlarına doğru ebonit o kırılgan plaklardan ile başlamıştır. Yine bu yıllarda farklı üreticiler tarafından, farklı çaplarda üretilen, genel olarak 78’lik denilen aslında dakikada 78,26 devirlik plaklar standart hale gelmiştir. Günümüze kadar gelmiş 78’lik plak, 33.devir plak, 45’lik plak plak gibi taş plak olarak da adlandırılan bir çok plak çeşidini Şişli plak alan satan antikacılar olarak meraklılarının hizmetine sunmaktayız.

Şişli antika plak alan yerler

Şişli plak alan yerler aradan geçen yıllara rağmen, özelliğinden bişey kaybetmemiş. Kabı ile beraber çok iyi bir şekilde korunmuş, sizin elinizde taş plak, antika plak, 45 lik plak, 33.devir plak, 78.devir plak, long play gibi antika plaklarınız varsa bize satabilirsiniz. Şişli antika plak alanlar yada Şişli taş plak alan yerler, alacağımız plaklarda çizik veya çatlak gibi deformelerin olmamasına özen göstermektedir. Şişli plak satmak istiyorum diyen insanların bizimle iletişime geçmeleri halinde mevcut olan plaklarda yukarıda belirtmiş olduğumuz hatalar varsa paylaşmaları çok önemli bir etken bizim için.

Şişli ikinci el plak alanlar

Şişli antika plak alım satım özellikle en çok tutulan, yerli plakların yanı sıra, yabancı plakların da alım satımını yapmaktadır. Şişli taş plak alanlar, Şişli antika plak alanlar, Şişli 45 lik plak alanlar , Şişli antika plak alıcıları ve benzeri kelimeler ile bizlere ulaşabilirsiniz. Arama motoruna yazarak bulduğunuz firmalardan, kurumsal hizmet veren firmaları, özellikle ismi adresi belli uzun yıllar bu bölgede hizmet vermiş insanları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Şişli plak alan satan işletmeler, aynı zamanda antikaya dair bir çok ürün çeşidinin bulunduğu mağazalar dır.

Şişli plak alan yerler

Şişli antika plak satış noktaları olarak da arayarak, satın almak istediğiniz taş plak, long play, 78.devir plak, 33.devir plak veya 45 lik plak çeşitleri arasından meraklısı olduğunuz plak çeşitlerini bulabilirsiniz. Şişli plak alan yerler personeli, telefon görüşmesi ile ön bilgi aldıktan sonra fiyat teklifi sunacaktır. Verilen teklif uygun bulunup randevu verilmesi halinde, aynı gün içinde adresinize gelerek satın alma işlemini yaparak ödemesini nakit olarak yapar. Plak gibi değerli antika eserleri, kıymetini bilen insanlar, düzgün şekilde muhafaza ederek kullanan insanlardır.

Elinde antika plak gibi antika eşyaların olduğunu düşünen insanlar, satışa sunarken bazı durumlarda çekimser kalabiliyor. Öyle zamanlar oluyor ki, antika işleri ile alakası olmayan aracı kişiler karşınıza çıkabiliyor. Böyle durumlar ile karşı karşıya kalmamak için, mekanı belli olan kurumsal antikacılar ile irtibat kurmaya özen gösteriniz. Telefonda yada bir başka iletişim kanalında, karşınıza çıkan muhatabınıza, işletmenin adını ve firmanın adresini sorgulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Kopyalamak Yasaktır!