Antika Hattat Sandığı Alanlar

  Anasayfa » Antika Hattat Sandığı Alanlar

  Antika Hattat Sandığı Alanlar

  Antika Hattat Sandığı Alanlar şirketi,  fildişi veya gergedan boynuzu ve diğer kısıtlı malzemelerden yapılmış hattat sandıklarını alır. Osmanlı, 18./19. yüzyıl Hattat Sandığı sedef, bağa ve fildişi kakma, önde üç çekmeceli hattat sandıklarını değerinde alırız. Evinizin konforunda anında antika hattat sandığı alanlar firmamızdan bu ürününüzü değerinden satabilirsiniz. Birçok avantaj sağlayan antikacı firmamızı internet dünyasından gördüğünüz basit antikacılarla karıştırmayın! İşletmemiz kurumsal anlamda antika hattat sandığı satın alır.

  Antika Hattat Sandığı Alanlar İstanbul

  Antika Hattat Sandığı Alanlar İstanbul

  Müşteri memnuniyeti ilk sırada yer alır. Bu kapsamda; ürününüzü satın alır almaz doğrudan ödemenizi eksiksiz bir şekilde yaparız. Firmamızı yakından inceleyebilirsiniz. Günlük olarak hem merkezimizden ve hem de kurumsal web sayfamız üzerinden zengin referanslar sunarız. Çünkü işletmemiz sadece bireysel anlamda değil, kurumsal firmalar tarafından da yoğun bir biçimde tercih ediliyor. Firmamız daima müşteri beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılar.

  İstanbul Antika Hattat Sandığı Alanlar

  Antika hattat sandığı normal şartlarda basit antikacılar tarafından satın alınması oldukça güçtür. Çünkü bu ürünlerin mutlaka değerinden satın alınması, özenle taşınması son derece önemlidir. Bugün antika hattat sandığı alanlar birçok antikacı, garantili olarak sizlere bu hizmeti sunamazlar. Çünkü bu firmalar doğrudan merdiven altı olarak bu hizmeti sunarlar. Antika hattat sandıkları, Osmanlı ahşap işçiliğinin güzel bir örneğidir.

  Antika Hattat Sandığı Alım Satım

  Antika Hattat Sandığı Alım Satım

  Bünyelerinde eğitimli kadrolar yer almadığı gibi, ürünü teslim alabilmek adına kaliteli servis aracı da yer almaz. Bu gibi firmalar ayrıca ürün satın alımlarını gizlilik içerisinde yapmazlar. Ürünü sizden satın aldıktan hemen sonrasında kişisel bilgilerinizi farklı antikacı firmalarıyla paylaşabilirler. Bu da sizlerin ilgili firmalardan yeniden bu hizmeti almamanıza neden olacaktır. Firmamız tamamen gizlilik içerisinde bu hizmeti sunar.

  Antika Hattat Sandığı Alan Yerler

  Ürünü sizlerden satın aldıktan sonra bilgilerinizi ve ürün adını farklı antikacı firmaları veya kişilerle paylaşmamız söz konusun değildir. Bu kapsamda, firmamızdan güvenle bu hizmeti alabilirsiniz. Antika ürünler sıradan ürünler değildir. Bu ürünlerin mutlaka uzman ekipler tarafından değerlendirilmesi ve buna göre en uygun fiyat teklifi sunulması gerekir. Bu doğrultuda; antika hattat sandığı alanlar firmaları arasında, firmamız liderdir.

  Antika Osmanlı Hattat Sandığı Alanlar

  Antika Osmanlı Hattat Sandığı Alanlar

  Çünkü ürününüzün değerlendirmesini yani ekspertiz işlemini dakikalar içerisinde tamamlarız. Hemen akabinde, ürününüzü doğrudan evinizin adresinden teslim alırız. Aracımıza özenle yerleştiririz. Firmamız basit bir antikacı olmadığından internet üzerinden de yoğun olarak tercih edilir. Gerek yurt içi ve gerekse de yurt dışından birçok firma ve birey, bu ürünlerini değerinden satmak için doğrudan firmamızı tercih ediyorlar.

  Antika Hattat Sandığı Alım Satım

  Bu doğrultuda; işletmemiz daha istikrarlı müşteri tabanına sahiptir. Birçok antikacılarda bu özellik söz konusu değildir. Sıradan antikacılar genellikle sadece bu hizmeti haftanın belirli günlerinde sunar. Bunun temel nedenleri, firmaların yetersiz kadrolara sahip olması ve antikayı satın alabilecek yeterli ekonomik bütçeye sahip olmamasıdır. Tüm bu dezavantajlar sizlerin mağdur kalmasına neden olacaktır.

  Antika Hattat Sandığı Satış Yerleri

  Antika Hattat Sandığı Satış Yerleri

  İşletmemiz antika hattat sandığı alanlar konusunda kuruluş senesi bakımından sektörün en köklü antikacısıdır. Bu bakımdan, sosyal medya kanallarından da güncel takipçi kitlemiz söz konusudur. Firmamızı tercih edenler, doğrudan hizmetlerimiz hakkında bu kanallar üzerinden bilgiler sunabilirler. Kurumsal web sayfamızı ise, modern bir şekilde oluşturduk.

  Antika Osmanlı Hattat Sandığı Alınır Satılır

  Bu kapsamda özellikle yeni müşterilerimiz doğrudan sitemiz üzerinden görsel olarak da antika hattat sandığı satabiliyorlar. Antika hattat sandığınız var ve satamıyor musunuz, o halde bizimle hemen irtibat kurabilirsiniz. Bu ürününüzü internet üzerinden mi satmak istiyorsunuz, sizlere bir telefon kadar yakınız. Antika hattat sandıklarınızı ayrıca toptan olarak da satın alırız. Bu doğrultuda; antika hattat sandık alanlar listemizi inceleyebilirsiniz.

  Osmanlı Dönemi Hattat Sandığı Alanlar

  Osmanlı Dönemi Hattat Sandığı Alanlar

  Firmamız kuruluş tarihinden buyana bu ürünleri hem tek adet ve hem de toptan olarak satın alır. Özellikle toptan antika hattat sandığı doğrudan ilgili firmalar üzerinden satın alırız. Dolaysıyla, firmamızı toptan antikacı olarak da görebilirsiniz. Bugün ülkemizde toptan antika ürünler satın alabilen firmalar oldukça azdır. Çünkü bu hizmet için maksimum düzeyde kaynaklar gerekir. İşletmelerin en iyi hizmet katalogları sunması önem arz eder.

  Osmanlı Antika Hattat Sandığı Alıcıları

  Bugün özellikle, internet dünyasındaki birçok yerli antikacı web siteleri ve platformlar yakından incelendiğinde kaliteli olmadıkları görülebilir. Firmalar yeni müşteriler elde etmek açısından çeşitli göz boyama reklamlar sunabilir. Siz değerli müşterilerimizin bu tarz tuzaklardan korunmasını isteriz. Bu kapsamda, firmamız dışındaki antikacı firmalarına itibar etmemenizi öneririz.

  Antika Hattat Sandığı

  Antika Hattat Sandığı

  Antika hattat sandığı çeşitleri ve özellikleri şöyledir. Sıkıştırılmış küresel formlu, silindirik boyunlu Dikdörtgen formlu, dış yüzü bağa ve sedef levhalarla kaplanmış, yan ve kapak sedef ve bağa kakma, köşeler kemik ve abanoz, kenarlar stilize madalyon ve yuvarlak desenli , oymalı motifleri ile süslenmiş sürgülü kapak, etrafı kartuş ve köşe parçalarıyla çevrili, ön yüzünde sürgülü kapağı kilitlemek için kilit ve anahtar bulunmaktadır.

  Whatsapp
  Süleyman Yıldız
  Süleyman Yıldız
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?