Antika Eşya Alan Yerler olarak Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında bulunan mağazalarımız ile, İstanbul geneli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tarihin izlerini taşıyan maddi ve manevi değeri olan antika eşyaların, gün geçtikçe sayısı azalmaktadır. İnanarak ve severek yaptığımız antika ticaretini, geçmiş değerleri kaybetmemek adına çok önemli buluyoruz. Doğrulanmış bir antika değerleme uzmanıyla dakikalar içinde bağlantı kurun. Parçanızı fiziksel bir yere götürmenize gerek yok.

Antika eşya kelimesi, başlı başına bir değeri ifade etmektedir. Antika demek, çok değerli demek, az bulunur demek, sahip çıkılması gereken demek. Antika eşyaları restore ederek, yeniden kullanıma kazandırmak ve yeni alıcılar ile buluşturmak istiyoruz.

Elektronik bir çağa geçişimiz ile birlikte, bir antika eşya da diğer eşyalar gibi internet üzerinden alınıp satılmaya başlanmıştır. Antika eşya alan yerler şirketimiz ise, bu çağa ayak uydurarak hizmet vermeye devam etmektedir. Eski madeni paralardan, radyolara, teleskoptan, fotoğraflara, mutfak eşyalarına kadar geniş bir ürün seçeneği bulunuyor. Her türlü antika eşyaların, mutlaka bir meraklısı bir alıcısı bulunuyor.

İstanbul Antikacı
İstanbul Antikacı

Herhangi bir çağdan gelen tüm savaş ve çatışmalardan her tür dekoratif eşya ve hatıra eşyası satın almayı sevdiğimiz şeylerdir. Ulusal pazarda her gün hırslı antika alıcılarıyız. Güncel piyasa fiyatlarını anlamak için sürekli araştırma yapıyoruz. Bu araştırma, size uygun bir fiyat sunma konusunda bize güven veriyor. Bir anlaşmaya vardığımızda, güvenlik, depolama ve pazarlamadan sorumluyuz.

İstanbul Antika Eşya Alan Yerler

Antika eşya alan yerler arasında müşteri portfoyünü gün geçtikçe genişleten firmamız, sektör içinde liderliğe doğru ilerlemektedir. Antika eşyaların satışı sırasında, gerçek değerini vermeyen alıcılar ile ticaret yapılması uygun değildir. Antika eşya satmak isteyen kişilerin, birden fazla firma ile iletişim kurmak kaydıyla, gerçek değerini bulduğu zaman zaman satış yapması en doğru olandır.

Geçmiş zamanlardan günümüze kadar ulaşan, özelliğini yitirmemiş her türlü eşya, antika niteliği taşımaktadır. Antika değeri en fazla olan eşyalar, ferman, hat yazı, kılıç, yağlı boya tablo, efemera ve eski askeri malzemeler gibi bir çok eşyanın değeri yüksek seviyededir.

Antika eşyaların bir kısmı, sahip oldukları yapı itibari ile dekor olarak da kullanılmaktadır. Antika eşyalar arasında bazı eserler vardır ki, paha biçilemez derecede önemlidir. Sayılı şekilde veya bazı kriterler ile sınırlandırılmış antika eşyalar çok değerlidir. Çünkü, bir benzeri veya alternatifi yoktur. Bazı insanlar bu deneyimden o kadar zevk alırlar ki dışarı çıkıp daha fazla antika ararlar. Keşiflerini görmek için sabırsızlanıyoruz.

İstanbul Antika Eşya Alan Yerler
İstanbul Antika Eşya Alan Yerler

Silahlar, samuray kılıçları, askeri fotoğraf albümleri, üniformalar, kasklar, askeri mektuplar, askeri albümler alıyoruz. Bugün antika satmak istiyorsanız, Antika eşya alan yerler firmamızı arayın. Kalplerinde antikalar için özel bir köşe olan insanlar gerçek değeri bilir. Bu eşsiz parçalardan olabildiğince fazlasını eklemeyi dört gözle beklerler.

Antika Eşya Alım Satım

Antika eşya alım satım gerçekleştiren ve belirli zamanlar içinde kurulan müzayedeler bulunur. Antika obje, Antika minyatür, Antika albüm, Antika resim, Antika kılıç, Antika tablo ve Antika hat yazı gibi birçok eşya, bu müzayedelerde satışa sunulmaktadır. Antika meraklılarının yoğun ilgisi altında, açık artırma usulü ile satışlar yapılmaktadır.

Bir diğer taraftan, antika eşya alanlar olarak tabir edilen, antika eşya alan firmalar vardır. Haftanın her günü satışa açık olan antikacılar, müzayedelerden farklı şekilde çalışmaktadır. Antika eşya alan yerler olarak da bilinen firmalar, satın aldıkları antika eşyaları kendi mağazalarında satışa sunmaktadırlar.

Antika eşyaların maddi bir karşılığı olması için, birden fazla etken rol oynamaktadır. Bunlar arasında akıllara ilk gelen eski olması ve eksik parça yada deforme olmamasıdır. Ancak bu sizleri yanıltmasın zira her eski olan eşya değer kazanmayacaktır. Bunun yanı sıra eşyanın sanatsal değerinin bulunması, iyi bir durumda olması gibi özellikler de değerlendirilecektir.

Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Alanlar

Bazı insanların eski eşyalara ve sahip olduğu çekiciliğe, çok büyük merakı ve ilgisi bulunmaktadır. Antikalar toplu olarak satılır, ancak doğru pazarı biliyorsanız size iyi bir fiyat verebilir. Koleksiyonerler ve hobiler , nadir parçaları bulmak için yerel antika alıcılarının ötesine geçer . bu aramaya gerçek alıcılar ve sizi doğru alıcılara ulaştırabilecek bilgilerle başlayabilirsiniz.

Antika Eşya Pazarı

Mağazada zevkinize uygun olmadığını düşündüğünüz nadir bir parçanız varsa, satmak daha iyidir. Dükkanı benzersiz antikalar ile süslemeyi seven Antika eşya alan yerler, nadir antikaları aramaya devam ediyor. Aslında küresel bir pazara açılabilir ve hedefli ve coşkulu bir pazarla buluşabiliriz. İstediğiniz değerli antika eşyaları elde etmek için büyük bir şans olabilir.

Antika satın almadan önce göz önünde bulundurmak isteyeceğiniz yaş, durum, nadirlik ve kaynak gibi birkaç şey var. Tüm bu faktörler bir ürünün değerini etkileyebilir. Ayrıca, mevcut pazarda bir ürüne ne kadar talep olduğunu da iyi bilmek gerekir. Antika koleksiyoncuları en çok antika mobilya, gümüş eşyalar, saatler, aynalar, sandalyeler ve daha fazlasını satın alırlar .

Kapsamlı bilgi birikimimiz ve kaynaklarımızla neredeyse her öğeye doğru bir şekilde değer verebiliyoruz. Gerektiğinde sizi özel ürünler için ihtiyaç duyabileceğiniz uzmanlara da yönlendirebiliriz. Antika eşya alan yerler olarak, gerekli her türlü destek sağlamaktayız. Yıllardır antika ekspertiz  konusunda en iyilerden biri olarak itibar kazandık.

Bize antikalarınızı emanet ettiğinizde, yıllarca süren güven ve çok aktif bir müşteri tabanı ile desteklendiğinden emin olabilirsiniz. Koleksiyonlar ve antikacılar için hem özel satışlar hem de müzayedeler sunacak uzmanlığa sahibiz. Bu sayede mülkünüz, güzel antika koleksiyonları ve sanat eserleri için doğru alıcıların masaya gelmesini sağlıyoruz.

İstanbul Antikacı

Antikacı eski ya da onarılmış sanat eseri, mobilya ya da süs eşyasının ticaretini yapan bir kimsedir. Sattığı eşyanın tarih ve sanat değeri oldukça büyüktür. Eskiciler rastgele eski eşya satan kimselerdir. Hâlbuki antikacı ender bulunan ve sanat açısından çok değerli olan eski eşyayı satar. Antika eşya alan yerler olarak, uzun yıllar antikacılık sektörü içinde hizmet vermekteyiz.

 Antika Alanlar firmamız, insanların antikaları ve koleksiyonları için makul bir fiyat almalarına yardımcı olmak için kuruldu. Değerli antikalarınız için istediğiniz kadar ödeyeceğiz. Antika mobilyalardan antika gümüşe kadar antika dükkanları işletmek pahalı değil. Sektördeki en iyi piyasa fiyatlarını sunabiliriz.

Antikaların tadını çıkarmak için ciddi bir koleksiyoncu olmanıza gerek yok. Antika Alıcıları, doğu kıyısının en iyi antika alıcılarından ve satıcılarından biri olarak kabul edilmektedir. Günümüzde antika, birçok parçaya eski bir karakter vermek ve öğenin geçmişi olduğunu bildirmek için uygulanmaktadır. Ayrıca antika ile nostaljiyi karıştırmamalısınız.

Nadir antikalar, milyonlarca dolara kadar çok yüksek miktarlarda para değerinde olabilir. Çok eski antikalar, örneğin Eski Mısır veya Roma İmparatorluğu’ndan kalma eşyalar gibi çok aranır. Nadir değerli metal eşyalar, vazolar, heykeller ve kolyeler gibi hazırlanmış eşyaların yanı sıra her zaman piyasadadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!