Antika Eşya Alan Yerler

  Anasayfa » Antika Eşya Alan Yerler

  Antika Eşya Alan Yerler

  Antika Eşya Alan Yerler olarak Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında bulunan mağazalarımız ile, İstanbul geneli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tarihin izlerini taşıyan maddi ve manevi değeri olan antika eşyaların, gün geçtikçe sayısı azalmaktadır. İnanarak ve severek yaptığımız antika ticaretini, geçmiş değerleri kaybetmemek adına çok önemli buluyoruz. Doğrulanmış bir antika değerleme uzmanıyla dakikalar içinde bağlantı kurun. Parçanızı fiziksel bir yere götürmenize gerek yok. Antika eşya alanlar firması, aradığınız en doğru adres olabilir.

  İstanbul Antika Eşya Alanlar

  İstanbul Antika Eşya Alanlar

  Antika eşya kelimesi, başlı başına bir değeri ifade etmektedir. Antika demek, çok değerli demek, az bulunur demek, sahip çıkılması gereken demek. Antika eşyaları restore ederek, yeniden kullanıma kazandırmak ve yeni alıcılar ile buluşturmak istiyoruz. Büyüleyici bir çiftin sahibi olduğu alan, güzel eski mobilyalar, sanat, porselen, resim büstleri ve elle boyanmış tabelalar, posterler ve antika oyuncaklardan oluşan harika bir koleksiyonla dolup taşıyor. Antika eşya alan yerler şirketini, ziyaret etmenizde çok faydalı bilgiler edinecek ve memnun kalacaksınız.

  İstanbul Antika Eşya Alan Satan Yerler

  İstanbul Antika Eşya Alan Satan Yerler

  Elektronik bir çağa geçişimiz ile birlikte, bir antika eşya da diğer eşyalar gibi internet üzerinden alınıp satılmaya başlanmıştır. Antika eşya alan yerler şirketimiz ise, bu çağa ayak uydurarak hizmet vermeye devam etmektedir. Eski madeni paralardan, radyolara, teleskoptan, fotoğraflara, mutfak eşyalarına kadar geniş bir ürün seçeneği bulunuyor. Her türlü antika eşyaların, mutlaka bir meraklısı bir alıcısı bulunuyor. Kanepe Sanatı ve Antikaların ikinci dalı, Galata’nın son moda Arnavut kaldırımlı sokaklarında, çok daha erişilebilir bir noktada. Ancak özenle seçilmiş baskılar, haritalar, minyatürler, objeler, tablolar, gümüş ve kilimlerde aynı özeni gösterir.

  İstanbul Antikacı

  İstanbul Antikacı

  Herhangi bir çağdan gelen tüm savaş ve çatışmalardan her tür dekoratif eşya ve hatıra eşyası satın almayı sevdiğimiz şeylerdir. Ulusal pazarda her gün hırslı antika alıcılarıyız. Güncel piyasa fiyatlarını anlamak için sürekli araştırma yapıyoruz. Bu araştırma, size uygun bir fiyat sunma konusunda bize güven veriyor. Bir anlaşmaya vardığımızda, güvenlik, depolama ve pazarlamadan sorumluyuz. 

  İstanbul Antika Eşya Alan Yerler

  Antika eşya alan yerler arasında müşteri portfoyünü gün geçtikçe genişleten firmamız, sektör içinde liderliğe doğru ilerlemektedir. Antika eşyaların satışı sırasında, gerçek değerini vermeyen alıcılar ile ticaret yapılması uygun değildir. Antika eşya satmak isteyen kişilerin, birden fazla firma ile iletişim kurmak kaydıyla, gerçek değerini bulduğu zaman zaman satış yapması en doğru olandır. İstanbul kadar eski ve tarihi bir şehirde, doğal olarak antik çağlardan pek çok kalıntının keşfedilmesi beklenir. Bununla birlikte, şehrin hazineleri, tarihi alanların ve müzelerin sergilediklerinin çok ötesindedir ve nereye bakacağınızı (ve nasıl pazarlık yapacağınızı) biliyorsanız, siz de tarihin küçük bir parçasını evinize götürebilirsiniz.

  İstanbul Antikacılar

  İstanbul Antikacılar

  Geçmiş zamanlardan günümüze kadar ulaşan, özelliğini yitirmemiş her türlü eşya, antika niteliği taşımaktadır. Antika değeri en fazla olan eşyalar, ferman, hat yazı, kılıç, yağlı boya tablo, efemera ve eski askeri malzemeler gibi bir çok eşyanın değeri yüksek seviyededir. Antika eşya alan yerler olarak, bu değerlere değer katma için çalışmalarımızı sürdürüyor olacağız. Hepsi binlerce yıllık olmayabilir ama yine de İstanbul’un antika pazarları ve dükkanları, şehrin Osmanlı dönemine uzanan zengin kültürel mirasını yansıtan nadide, enfes eşyalarla dolu. Bu nedenle, İstanbul’un antikacılarını, mağazalarını ve bit pazarlarını kazmak için fazladan bir veya iki gün geçirmek isteyenler için mutlaka görülmesi gereken yerlerin kısa bir listesini hazırladık.

  Antika Eşya Alımı

  Antika Eşya Alımı

  Antika eşyaların bir kısmı, sahip oldukları yapı itibari ile dekor olarak da kullanılmaktadır. Antika eşyalar arasında bazı eserler vardır ki, paha biçilemez derecede önemlidir. Sayılı şekilde veya bazı kriterler ile sınırlandırılmış antika eşyalar çok değerlidir. Çünkü, bir benzeri veya alternatifi yoktur. Bazı insanlar bu deneyimden o kadar zevk alırlar ki dışarı çıkıp daha fazla antika ararlar. Keşiflerini görmek için sabırsızlanıyoruz. Orada güzel antika Anadolu halıları, Osmanlı tekstilleri, mobilyalar, çanak çömlekler, kaftanlar, seramikler ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

  İstanbul Antika Eşya Alan Yerler

  İstanbul Antika Eşya Alan Yerler

  Silahlar, samuray kılıçları, askeri fotoğraf albümleri, üniformalar, kasklar, askeri mektuplar, askeri albümler alıyoruz. Bugün antika satmak istiyorsanız, Antika eşya alan yerler firmamızı arayın. Kalplerinde antikalar için özel bir köşe olan insanlar gerçek değeri bilir. Bu eşsiz parçalardan olabildiğince fazlasını eklemeyi dört gözle beklerler.

  Antika Eşya Alım Satım

  Antika eşya alım satım gerçekleştiren ve belirli zamanlar içinde kurulan müzayedeler bulunur. Antika obje, Antika minyatür, Antika albüm, Antika resim, Antika kılıç, Antika tablo ve Antika hat yazı gibi birçok eşya, bu müzayedelerde satışa sunulmaktadır. Antika meraklılarının yoğun ilgisi altında, açık artırma usulü ile satışlar yapılmaktadır. Titiz bir araştırma, ayırt edici bir göz, keskin pazarlık becerileri ve en önemlisi seyahat gerektirir. Bunu akılda tutarak, bu kesin derlemeyi bir araya getirmek için, başıboş hurdalıklardan saygın kurumlara kadar kıtanın antik uğrak yerlerini gezdik. 

  Antika Eşya Alan Yerler İstanbul

  Antika Eşya Alan Yerler İstanbul

  Bir diğer taraftan, antika eşya alanlar olarak tabir edilen, antika eşya alan firmalar vardır. Haftanın her günü satışa açık olan antikacılar, müzayedelerden farklı şekilde çalışmaktadır. Antika eşya alan yerler olarak da bilinen firmalar, satın aldıkları antika eşyaları kendi mağazalarında satışa sunmaktadırlar. Bu nedenle, ister bu sade beyaz yeni yapıyı tamamen donatmak istiyor, ister eski bir alanı canlandırmak için paha biçilmez biblolar istiyor veya arşivinize eklemek için daha fazla güzellik arayan tomurcuklanan bir koleksiyoncu olun, işte Avrupa’nın mutlaka ziyaret edilmesi gereken antika noktaları

  Antika Eşya Alım Satım

  Antika Eşya Alım Satım

  Antika eşyaların maddi bir karşılığı olması için, birden fazla etken rol oynamaktadır. Bunlar arasında akıllara ilk gelen eski olması ve eksik parça yada deforme olmamasıdır. Ancak bu sizleri yanıltmasın zira her eski olan eşya değer kazanmayacaktır. Bunun yanı sıra eşyanın sanatsal değerinin bulunması, iyi bir durumda olması gibi özellikler de değerlendirilecektir.

  Antika Eşya Alanlar

  Antika Eşya Alanlar

  Bazı insanların eski eşyalara ve sahip olduğu çekiciliğe, çok büyük merakı ve ilgisi bulunmaktadır. Antikalar toplu olarak satılır, ancak doğru pazarı biliyorsanız size iyi bir fiyat verebilir. Koleksiyonerler ve hobiler , nadir parçaları bulmak için yerel antika alıcılarının ötesine geçer . bu aramaya gerçek alıcılar ve sizi doğru alıcılara ulaştırabilecek bilgilerle başlayabilirsiniz.

  Antika Eşya Pazarı

  Mağazada zevkinize uygun olmadığını düşündüğünüz nadir bir parçanız varsa, satmak daha iyidir. Dükkanı benzersiz antikalar ile süslemeyi seven Antika eşya alan yerler, nadir antikaları aramaya devam ediyor. Aslında küresel bir pazara açılabilir ve hedefli ve coşkulu bir pazarla buluşabiliriz. İstediğiniz değerli antika eşyaları elde etmek için büyük bir şans olabilir. Antika satın almadan önce göz önünde bulundurmak isteyeceğiniz yaş, durum, nadirlik ve kaynak gibi birkaç şey var. Tüm bu faktörler bir ürünün değerini etkileyebilir.

  Antika Eşya Satış Mağazaları

  Antika Eşya Satış Mağazaları

  Ayrıca, mevcut pazarda bir ürüne ne kadar talep olduğunu da iyi bilmek gerekir. Antika koleksiyoncuları en çok antika mobilya, gümüş eşyalar, saatler, aynalar, sandalyeler ve daha fazlasını satın alırlar . Kapsamlı bilgi birikimimiz ve kaynaklarımızla neredeyse her öğeye doğru bir şekilde değer verebiliyoruz. Gerektiğinde sizi özel ürünler için ihtiyaç duyabileceğiniz uzmanlara da yönlendirebiliriz. Antika eşya alan yerler olarak, gerekli her türlü destek sağlamaktayız. Yıllardır antika ekspertiz  konusunda en iyilerden biri olarak itibar kazandık.

  Antika Eşya Mağazaları

  Antika Eşya Mağazaları

  Bize antikalarınızı emanet ettiğinizde, yıllarca süren güven ve çok aktif bir müşteri tabanı ile desteklendiğinden emin olabilirsiniz. Koleksiyonlar ve antikacılar için hem özel satışlar hem de müzayedeler sunacak uzmanlığa sahibiz. Bu sayede mülkünüz, güzel antika koleksiyonları ve sanat eserleri için doğru alıcıların masaya gelmesini sağlıyoruz. Antika alışverişi yapmak için, indirimde olan hemen hemen tüm eşyalardan çok, çok daha eski bir yerden daha iyi ne olabilir? Şehrin en eski ve en önemli alışveriş noktası aynı zamanda çok sayıda antikacıya da ev sahipliği yapıyor. Sadece büyüklüğü nedeniyle, burada en az birkaç saat geçirmeye hazır olun.

  İstanbul Antikacı

  Antikacı eski ya da onarılmış sanat eseri, mobilya ya da süs eşyasının ticaretini yapan bir kimsedir. Sattığı eşyanın tarih ve sanat değeri oldukça büyüktür. Eskiciler rastgele eski eşya satan kimselerdir. Hâlbuki antikacı ender bulunan ve sanat açısından çok değerli olan eski eşyayı satar. Antika eşya alan yerler olarak, uzun yıllar antikacılık sektörü içinde hizmet vermekteyiz. İstanbul’un en gözde antika mekanlarından biri olan Çukurcuma, Cihangir ve Taksim arasında yer alan kompakt bir alandır, şehrin en popüler semtlerinden ikisi hem turistler hem de İstanbul’a yatırım yapmak için gayrimenkul satın alan göçmenler için . Burada en az bir düzine hırslı antikacıyı bekliyor. 

  Antika Eşya Dükkanları

  Antika Eşya Dükkanları

   Antika Alanlar firmamız, insanların antikaları ve koleksiyonları için makul bir fiyat almalarına yardımcı olmak için kuruldu. Değerli antikalarınız için istediğiniz kadar ödeyeceğiz. Antika mobilyalardan antika gümüşe kadar antika dükkanları işletmek pahalı değil. Sektördeki en iyi piyasa fiyatlarını sunabiliriz. Bir zamanlar ahşap ustalarına ev sahipliği yapan bölge, günümüzde Osmanlı ve erken Türk dönemine ait çeşmeler, kapılar, sütunlar, çanak çömlekler, avizeler, Türk kahvesi takımları, likör şişeleri arayanların uğrak yeri. , heykeller ve daha fazlası. Önde gelen bayilerin mağazalarını arayın ve aradığınız her şeyi bulmanıza yardımcı olmalarına izin verin. 

  Antika Eşya Ekspertiz

  Antika Eşya Ekspertiz

  Antikaların tadını çıkarmak için ciddi bir koleksiyoncu olmanıza gerek yok. Antika Alıcıları, doğu kıyısının en iyi antika alıcılarından ve satıcılarından biri olarak kabul edilmektedir. Günümüzde antika, birçok parçaya eski bir karakter vermek ve öğenin geçmişi olduğunu bildirmek için uygulanmaktadır. Ayrıca antika ile nostaljiyi karıştırmamalısınız. Sadece pazar günleri açık olan bu pazar, klasik eserlerden değerli mobilyalara, eski kameralardan klasik ekipmanlarına kadar her şeyi sunan yüzlerce tezgahıyla geleneksel bir çiftçi pazarı gibi tasarlanmıştır. İstanbul’daki emlak sektöründeki mevcut patlamayı temsil eden bir alanın modern yüksek binaları arasında yer alan mekan, çevresiyle keskin bir kontrast taşıyor. 

  Antika Eşya Alan Satan

  Antika Eşya Alan Satan

  Nadir antikalar, milyonlarca dolara kadar çok yüksek miktarlarda para değerinde olabilir. Çok eski antikalar, örneğin Eski Mısır veya Roma İmparatorluğu’ndan kalma eşyalar gibi çok aranır. Nadir değerli metal eşyalar, vazolar, heykeller ve kolyeler gibi hazırlanmış eşyaların yanı sıra her zaman piyasadadır. 

  İstanbul Antika Eşya Pazarı

  İstanbul Antika Eşya Pazarı

  Kadıköy Antikacılar Sokağı olarak da bilinen burada göründüğünden fazlasını bulabilirsiniz. 18. ve 19. yüzyıllardan kalma Fransız ve Osmanlı dönemi eserleri, gramofonlar, aynalar, avizeler, sandıklar, saatler, tablolar ve fotoğraflar, caddede birkaç saat geçirirseniz burada bulabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları (3)
  1. Huseyn dedi ki:

   Merhaba,
   19yüzyıla ait Antika bronze heykel satiyorum.lutfen daha detaylı ayrıntılar icin e-posta adresimden iletişime geçin.

  2. TOLGA dedi ki:

   MERHABA 60 YILLIK HİSLON MARKA DUVAR SAATİ SATIYORUM İLGİLENİRMİSİNİZ

   1. admin dedi ki:

    Merhaba : Whatsaptan resim atın bakalım bilgi verelim.

  Whatsapp
  Süleyman Yıldız
  Süleyman Yıldız
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?